Az idei San Diego-i Comic Conon rengeteg színész volt jelen mind a The Vampire Diaries, a The Originals és az új Legacies stábtagjai közül.
A Vámpírnaplók franchiseból részt vett Paul Wesley és a sorozat egyik társ-alkotója Kevin Williamson, akik a The Originals Davinájával -Danielle Campbellel- karöltve forgatják a Tell Me a Story című sorozatot. Danielle nem vett részt a Conon, azonban Paulék közös paneljában sok információt megtudhattunk a horrorisztikus mese adaptációról.
Paul vicces interjúkat is adott az egyik kérdés a “Szerinted rendben van az ananászos pizza?” volt, melyre Paul a következőt felelte:
“Én klasszikus típus vagyok, a nápolyi pizzát szeretem, Jerseyben nőttem fel ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy mindig ettem pizzát, szóval nem én nem akarok ananászt a pizzámra”
Sajnos a teljes Tell Me A Story panel videóját már eltávolították, de az interjúk azért még fenn vannak:
A TVLine fotósa ezúttal is sok képet készített:







A negyedik ilyen találkozó Julie Plec és Margaret Mcintyre között jött létre, akik nem csak végig bulizták az egész éjszakát, de még egy hotel szobában is szálltak meg. Julie a TVD univerzum alkotója rengeteget posztol az eseményről: